Wynajem i Wypożyczalnia samochodów luksusowych Warszawa

ZADZWOŃ DO NASLUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Pojazdy klasy premium są wygodne, zaawansowane technicznie i niezwykle ekskluzywne, a przy tym rozpoznawalne wśród wszystkich ludzi. Niestety mają jedną, dużą wadę – wysoką cenę. Przez to niewiele osób jest w stanie sobie pozwolić na zakup wymarzonego samochodu, który jest nie tylko komfortowy, lecz także bardzo atrakcyjny wizualnie. Na szczęście w naszej wypożyczalni aut luksusowych w Warszawie AS-Car.eu da się zrealizować swoje marzenie, wynajmując jeden z wielu pojazdów z półki premium. Oferujemy wyłącznie pojazdy, które spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania wymagających Klientów. Są znakomicie utrzymane i wysoko oceniane wśród dotychczasowych wynajmujących. Koniecznie poznaj wszystkie zalety samochodów sportowych i luksusowych i wypożycz preferowany model podczas swojej wizyty w stolicy.

Wypożyczalnia samochodów luksusowych w Warszawie – cechy aut z najwyższej półki

Pojazdy premium charakteryzują się kilkoma wspólnymi cechami. Pierwszą jest niebywały komfort jazdy. Zawieszenie pozwala na płynne pokonywanie dziur i nierówności na drodze, dzięki zastosowaniu przeważnie adaptacyjnego zawieszenia o zmiennej sile tłumienia. Drugą cechą jest bogate wyposażenie, sprzyjające wygodzie podczas najdłuższych podróży. Wszystkie pojazdy są zaopatrzone między innymi w kamerę cofania, często także w takie o zakresie widzenia 360 stopni, jak i wiele innych elementów. Warto wśród nich wymienić: masujące fotele, wielostrefową klimatyzację, znakomity system car-audio czy rewelacyjną izolację akustyczną, nawet podczas jazdy w zatłoczonym mieście czy w trakcie pokonywania setek kilometrów z wysoką prędkością. Modele dostępne w naszej wypożyczalni aut luksusowych w Warszawie umożliwiają także łatwe podpięcie smartfona i skorzystanie z funkcji Android Auto oraz Apple CarPlay.

Auta luksusowe a bezpieczeństwo jazdy

Kolejną cechą pojazdów premium jest bezpieczeństwo jazdy. Producenci w większości z nich wykorzystali najnowsze rozwiązania, sprzyjające ochronie zdrowia i życia pasażerów i kierowcy. Należą do nich m.in. poduszki powietrze, często w liczbie przekraczającej kilkanaście sztuk, sprawne systemy kontroli trakcji oraz prawidłowo działający ABS. To jednak tylko część nowoczesnych technologii zastosowanych w tych pojazdach. Warto odnotować również automatyczne powiadamianie służb o wypadku. Nie można także zapomnieć o ogumieniu. Opony w autach dostępnych w naszej wypożyczalni aut luksusowych w Warszawie pochodzą od marek premium i gwarantują perfekcyjną przyczepność w zakrętach oraz podczas hamowania i przyspieszania, a przy tym charakteryzują się trwałością i odpornością na wystąpienie samoistnych awarii.

Wypożyczalnia aut luksusowych w Warszawie – czy silniki idą w parze z komfortem?

Zdecydowanie tak! Wypożyczalnia samochodów AS-Car.eu posiada szeroką flotę niezwykle wygodnych modeli, zaprojektowanych przez najpopularniejszych producentów. Silniki zastosowane w pojazdach z najwyższej półki to połączenie znakomitych osiągów z wysoką kulturą pracy i zarazem niskim spalaniem. Większość aut z tej kategorii zużywa niewielkie ilości paliwa, biorąc pod uwagę oferowane wysokie możliwości – pojazdy luksusowe mogą mieć moc wynoszącą nawet kilkaset koni mechanicznych. O właściwą pracę podczas zmiany biegów dbają skrzynie automatyczne. Kiedyś producenci stosowali zwykłe przekładnie hydrokinetyczne, w samochodach luksusowych jednak firmy motoryzacyjne sięgają także po skrzynie dwusprzęgłowe, których zaletą jest szybkie i płynne działanie.

Warto skorzystać z naszej wypożyczalni samochodów sportowych i luksusowych, aby spełnić swoje motoryzacyjne marzenie. Wynajem aut premium to doskonałe pomysł na spotkanie biznesowe czy wizytę w stolicy Polski. Wszystkie pojazdy mają znakomity wygląd, bogate wyposażenie i pochodzą od renomowanych firm. Co więcej, są także bezawaryjne. Koniecznie skontaktuj się z naszą firmą jeszcze dziś – zapewniamy wysoką jakość obsługi, indywidualne podejście do każdego Klienta, atrakcyjne ceny i przyjazną atmosferę.

Wynajem aut luksusowych w Warszawie – charakterystyka samochodów z najwyższej półki

W przypadku samochodów luksusowych o ich klasie świadczy dosłownie każdy element – od stylistyki, aż po wyposażenie wnętrza. Większość modeli charakteryzuje się wygodnym wnętrzem, co jest zasługą zastosowania miękkich amortyzatorów o wysokim skoku. W uczuciu komfortu pomaga także układ kierowniczy, który w pojazdach o ekskluzywnym charakterze jest bardzo precyzyjny. Modele samochodów, które oferuje nasza wypożyczalnia aut luksusowych w Warszawie, zostały wyposażone w odpowiednie wytłumienie, które zapewnia możliwość komfortowego prowadzenia rozmów z pasażerami czy słuchanie muzyki w trakcie szybkiej jazdy. Wielbiciele nowoczesnej techniki z pewnością zauważą obecność systemu automatycznej kontroli odstępu od poprzedzającego samochodu w niektórych modelach. Umożliwia on prowadzenie auta wyłącznie za pomocą kierownicy – gazem i hamulcem steruje wówczas komputer pokładowy. Bogata flota pojazdów AS-Car.eu zawiera wyłącznie prestiżowe, eleganckie modele znanych i cenionych marek. Korzystając z oferty wypożyczalni samochodów sportowych, każdy kierowca może poczuć prawdziwą potęgę motoryzacji ukrytą w zachwycających wizualnie autach.

Wynajem samochodów luksusowych w Warszawie – jakość wnętrza i zastosowane rozwiązania

Pojazdy klasy premium mają w zamierzeniu spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania wymagających Klientów i tak też jest. Większość modeli dostępnych w naszej wypożyczalni samochodów ma całe wnętrze wykończone skórą naturalną i to nie tylko na fotelach, lecz także na desce rozdzielczej. Zastosowanie nagłośnienia car-audio od producentów znanych w świecie muzyki, takich jak Harman-Kardon czy Bose, umożliwia słuchanie ulubionych utworów w znakomitej jakości. Za pomocą wielostrefowej klimatyzacji można ustalić odpowiednią temperaturę dla każdego pasażera z osobna (w wybranych wersjach). Równie ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie kamery cofania, a w niektórych egzemplarzach kamery 360 stopni, która ułatwia parkowanie w ciasnych miejscach parkingowych. Większość osób korzystających z opcji, jaką jest wynajem aut, docenia ich obecność już po kilku minutach jazdy.

Wynajem aut luksusowych w Warszawie – liczy się także moc i prowadzenie

Każdy człowiek ceni sobie wygodne rozwiązania, również podczas jazdy samochodem. Auta luksusowe są nie tylko komfortowe, lecz także znakomicie się prowadzą. Większość modeli oferowanych przez naszą wypożyczalnię samochodów została wyposażona w jednostki napędowe o dużej mocy, która w wielu przypadkach może wynosić nawet kilkaset koni mechanicznych. Pozwala ona na bezproblemowe wyprzedzanie w trudnych warunkach drogowych. Producenci pojazdów z górnej półki zazwyczaj łączą tak mocne silniki ze skrzyniami automatycznymi, które zapewniają błyskawiczną zmianę biegów, bez utraty momentu obrotowego i charakterystycznych szarpnięć. W AS-Car.eu wynajem samochodów luksusowych w Warszawie jest także w pełni bezpieczny. Pojazdy są wyposażone w układy, zapobiegające poślizgowi kół w każdych warunkach, dzięki czemu gwarantują bezpieczną jazdę podczas deszczu.

Wynajem ekskluzywnych samochodów w Warszawie – luksus w sportowym wydaniu

Działająca w Warszawie wypożyczalnia samochodów sportowych posiada flotę niewielkich, szybkich pojazdów z obniżonym środkiem ciężkości, wzmocnionym zawieszeniem oraz niezwykle precyzyjnym układem kierowniczym. Doskonale zbilansowany stosunek mocy do masy sprawia, że wszystkie auta z tej kategorii pozwalają na znakomite prowadzenia.

Dlatego już dziś uzgodnij swój termin i skorzystaj z oferty wynajmu aut luksusowych w Warszawie AS-Car.eu. Oferujemy indywidualną obsługę, pomoc na każdym etapie współpracy, jak i zawsze w pełni bezawaryjne pojazdy o atrakcyjnej stylistyce. Zachęcamy do kontaktu między innymi osoby, które chcą spełnić swoje motoryzacyjne marzenie w postaci jazdy ekskluzywnym autem, jak i te, które przyjechały do Warszawy na pewien czas w celach prywatnych lub biznesowych. Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych oraz pojazdów premium to miejsce, w którym każdy kierowca znajdzie model, który spełni jego oczekiwania.

Dane Kontaktowe

Tel.: (+48) 665-618-181
Tel.: (+48) 519-490-416
Tel.: (+48) 660-497-600

Email.: biuro@as-car.eu

Dane firmy

NIP: 118-186-88-71
REGON: 142272725

Adres

I Oddział:
ul.J.S Bacha 26 lok.1002
02-743 Warszawa

II Oddział:
ul. Augustyna Kośnego 13/2
45-056 Opole

Facebook
Instagram