Wypożyczalnia samochodów bez kaucji Warszawa

ZADZWOŃ DO NASLUB WYPEŁNIJ FORMULARZ
Podczas wypożyczania samochodu w większości firm zazwyczaj trzeba uiścić kaucję. Opłata przeważnie jest zwracana Klientowi w chwili oddania pojazdu i służy do zabezpieczenia wynajmującego przed kosztami związanymi z niewłaściwą eksploatacją auta przez najemcę, np. zużycia opon czy zarysowania lakieru. Niestety zazwyczaj pozostawienie większej sumy pieniędzy w zamian za wynajem stanowi duże obciążenie finansowe dla najemcy, który w skrajnych przypadkach może zrezygnować na rzecz konkurencji. W wypożyczalni samochodów bez kaucji w Warszawie można wypożyczyć auto bez uiszczania tej opłaty. Dzięki temu nie musisz obawiać się przekazywania własnych środków naszej firmie na czas wydania pojazdu. To bardzo duże ułatwienie dla osób, które wypożyczają luksusowe lub sportowe auto. W niektórych przypadkach wymagana kwota może osiągnąć wielkość rzędu kilkunastu tysięcy złotych za samochód sportowy lub luksusowy, co czyni całą procedurę także bardzo niekomfortową.

Dlaczego wynajem samochodów bez kaucji w Warszawie się opłaca?

Warto wiedzieć, że pozostawienie zabezpieczenia finansowego w skrajnych przypadkach wielokrotnie przewyższa kwotę wynajmu samochodu i powoduje, że wiele osób z niego rezygnuje. W końcu nie wszyscy dysponują taką gotówką. Szczególnie duży problem jest z osobami, które zbierały kwotę wystarczającą na wynajem, lecz nie zostały zawczasu poinformowane o obowiązywaniu kaucji. Wówczas okaże się, że skorzystanie z tego rodzaju usług stanie się całkowicie nieopłacalne.

Nasza wypożyczalnia samochodów bez kaucji w Warszawie AS-Car.eu umożliwia wynajem auta bez uiszczania tej opłaty. Dzięki temu na wypożyczenie pojazdu może pozwolić sobie każdy i zdecydować się na model znacznie droższy, bardziej ekskluzywny, luksusowy lub sportowy. To duże ułatwienie dla dosłownie wszystkich potencjalnych najemców.

Wynajem samochodów bez kaucji w Warszawie – jakie auto wypożyczyć?

W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się modele samochodów wszystkich klas i w wielu wariantach, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania wielbicieli motoryzacji. Dostępne są między innymi auta luksusowe, np. limuzyny, które dają pełen komfort podróży. Są wygodne, mają miękkie zawieszenie, są także znakomicie wygłuszone i cechują się niskim spalaniem. Dzięki zastosowaniu skrzyń automatycznych gwarantują także komfort podczas stania w korku w cyklu ruszania–hamowania.

Dla wielbicieli intensywnych wrażeń oferujemy także auta sportowe. Wszystkie dysponują wysoką mocą rzędu kilkuset koni mechanicznych, które umożliwiają osiągnięcie pierwszej “setki” już po 4 sekundach od startu. Są także wyposażone w szerokie opony niskoprofilowe, umożliwiające zachowanie wzorowej stabilności i przyczepności, a przy tym w systemy zapewniające bezpieczeństwo nawet podczas dynamicznej jazdy, oczywiście w ograniczonym zakresie. Dzięki nim podróż autem sportowym będzie nie tylko intensywna, lecz także bezpieczna.

Z jakiego powodu warto wynająć samochód?

Większość osób odwiedzających naszą wypożyczalnię samochodów bez kaucji w Warszawie chce spełnić swoje motoryzacyjne marzenie. Jedni są zakochani w danym modelu pojazdu i wynajmują go kilkukrotnie w ciągu roku, a inni chcą jedyny raz w życiu, zasiąść za sterami samochodu sportowego o nieprzeciętnych możliwościach. Inne osoby traktują wypożyczalnię także jako sposób wywarcia wpływu w kontaktach biznesowych lub interpersonalnych. Pojawienie się w umówionym miejscu w pojeździe luksusowym powoduje, że Klient traktuje daną osobę znacznie bardziej poważnie i z chęcią wysłucha konkretnej oferty. Często odwiedzają nas również Kontrahenci z daleka, którzy chcą użytkować auto na miarę swoich możliwości na czas delegacji czy wakacji. Warto już dziś zarezerwować termin i skorzystać z oferty AS-Cars.eu. Z naszej strony gwarantujemy przyjazną atmosferę, doskonale utrzymaną flotę samochodów, wysoką jakość obsługi oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Dane Kontaktowe

Tel.: (+48) 665-618-181
Tel.: (+48) 519-490-416
Tel.: (+48) 660-497-600

Email.: biuro@as-car.eu

Dane firmy

NIP: 118-186-88-71
REGON: 142272725

Adres

I Oddział:
ul.J.S Bacha 26 lok.1002
02-743 Warszawa

II Oddział:
ul. Augustyna Kośnego 13/2
45-056 Opole

Facebook
Instagram