Wypożyczalnia aut sportowych Warszawa

ZADZWOŃ DO NASLUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

​Przejęcie kierownicy w samochodzie sportowym to marzenie większości fanów czterech kółek. Auta z ponadprzeciętną mocą wywołują emocje, wyzwalają adrenalinę i przy okazji zwracają na siebie uwagę wszystkich ludzi dookoła. Ich wadą jest jednak to, że są bardzo kosztowne, nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić. Na szczęście istnieje na to dobra rada – wypożyczalnia aut w Warszawie, umożliwiająca wynajęcie  samochodu marzeń, który z pewnością naładuje pozytywną energią każdego fana motoryzacji na wiele kolejnych tygodni lub miesięcy. W ofercie AS-Car.eu znajdują się pojazdy o dużej mocy i wysokim momencie obrotowym, z niskim zawieszeniem i bardzo nowoczesnym układem kierowniczym. Wszystkie są wyselekcjonowane na podstawie ich parametrów i mają za zadanie spełnić wszelkie oczekiwania osoby, która zdecyduje się na ich wynajem. Są także bezawaryjne i znakomicie utrzymane – aż zachęcają do jazdy.

Wypożyczalnia aut sportowych w Warszawie – cechy dostępnych pojazdów

Prowadzenie samochodu to dla niektórych przymus, a dla innych ogromna przyjemność. Auta sportowe dostępne w naszej wypożyczalni są bardzo różnorodne, dlatego każda osoba znajdzie model odpowiedni dla siebie. Wszystkie mają jednak kilka cech wspólnych. Pierwszą jest fakt, iż w naszej wypożyczalni samochodów sportowych w Warszawie dostępne są pojazdy z bardzo dużą mocą i momentem obrotowym. Te parametry odpowiadają między innymi za przyjemne uczucie przyspieszenia oraz maksymalną prędkość. Większość z nich osiąga nawet 400 KM i pokonuje barierę 100 km/h już w trakcie 3 sekund od startu. Drugą wspólną cechą wszystkich modeli jest wygodne prowadzenie. Producenci aut sportowych doskonale wiedzą, że i będą one bardzo eksploatowane, dlatego wyposażają je w niskie zawieszenie, które umożliwia pokonywanie zakrętów z dużą prędkością, bez żadnych przechyłów nadwozia. Trzecią, równie istotną kwestią, jest zastosowane ogumienie. Samochody przeznaczone do dynamicznej jazdy powinny szybko przyspieszać, ale jednocześnie skutecznie tracić prędkość podczas hamowania, dlatego szerokość opon może wynosić nawet 30 cm!

Piekielnie szybkie, urzekająco stylowe auta sportowe

Zaletami aut przeznaczonych do szybkiej i dynamicznej jazdy są nie tylko ich parametry czy sposób prowadzenia, ale także wygląd. Większość modeli dostępnych na wynajem samochodów sportowych w Warszawie znakomicie prezentuje się na ulicy i zwraca na siebie uwagę swoją oryginalną linią oraz niespotykanym wzornictwem. Każda wersja zostaje z łatwością zauważona na drodze nawet przez osoby, które nie znają się na motoryzacji. Nietypowe kolory, długie maski i zakrzywienia czy szerokie “biodra” nie pozostawiają żadnych złudzeń – to prawdziwie maszyny, dające niesamowitą frajdę podczas jazdy.

Warto także zwrócić uwagę na środek. Samochody sportowe są z reguły autami luksusowymi i zarazem kosztownymi, dlatego producenci zadbali również o bogate wyposażenie wnętrza. Większość z nich została wykończona wysokiej jakości skórą lub alcantarą.

Wynajem samochodów sportowych w Warszawie a komfort i wygoda

Pojazdy o sportowym charakterze są nie tylko urzekająco szybkie, lecz także stosunkowo komfortowe. Jeszcze kilka dekad temu auto nastawione głównie na szybką jazdę było niewygodne. Nie zapewniało odpowiedniej widoczności, miało zbyt twarde zawieszenie, a każdej zmianie biegów towarzyszyło szarpnięcie. Teraz jest zupełnie inaczej. Wypożyczalnia aut w Warszawie jest pełna samochodów z wyposażeniem umożliwiającym komfortową podróż – nawet przez tysiące kilometrów. Kamera cofania, klimatyzacja dwustrefowa, automatyczne skrzynie (także dwusprzęgłowe) czy podgrzewane fotele lub wieniec kierownicy to tylko kilka podstawowych funkcji zwiększających wygodę podczas jazdy.

Na uwagę zasługuje także system car-audio, który w większości aut pochodzi od najlepszych producentów sprzętu nagłośnieniowego, np. Bose lub Harman-Kardon. Zapewnia czyste brzmienie i głębię dźwięku wydobywającego się z nawet kilkunastu głośników. Dlatego zachęcamy do wynajęcia samochodu sportowego i spełnienie swoich najskrytszych marzeń o prowadzeniu pojazdu z najwyższej półki i największą mocą.

Dane Kontaktowe

Tel.: (+48) 665-618-181
Tel.: (+48) 519-490-416
Tel.: (+48) 660-497-600

Email.: biuro@as-car.eu

Dane firmy

NIP: 118-186-88-71
REGON: 142272725

Adres

I Oddział:
ul.J.S Bacha 26 lok.1002
02-743 Warszawa

II Oddział:
ul. Augustyna Kośnego 13/2
45-056 Opole

Facebook
Instagram