Wynajem Samochodów premium Warszawa

ZADZWOŃ DO NASLUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Każdy kierowca lubi komfort, bezpieczeństwo oraz luksus, które zapewniają wyłącznie najlepsze samochody premium. Auta z tej klasy są doskonale wyposażone. Kilkustrefowa klimatyzacja, wygodne fotele z masażami, często podgrzewane i wentylowane, kamery cofania, znakomite systemy car-audio oraz precyzyjne wyciszenie to tylko kilka cech, które powodują, że modele tego typu są wybierane głównie przez biznesmenów. Teraz i Ty możesz zaznać luksusu z najwyższej półki. Oferujemy wynajem samochodów premium w Warszawie najlepszych marek niemieckich oraz niszowych firm japońskich i wielu, wielu innych. Wszystkie są wyselekcjonowane spośród tysięcy różnych egzemplarzy specjalnie po to, aby w stu procentach spełniły wszelkie wymagania współczesnego Klienta, oczekującego od nich wysokiej klasy. Są praktycznie nowe, doskonale wyposażone, a przy tym także w perfekcyjnym stanie wizualnym i technicznym. Właśnie dlatego zapewniają niezrównane wrażenia z jazdy i zadowolenie, towarzyszące pokonywaniu każdej trasy, niezależnie od jej długości.

Wynajem samochodów premium w Warszawie – nowoczesne i komfortowe wyposażenie

Wszystkie samochody premium mają jedną, podstawową cechę wspólną – gwarantują komfort podróży. Większość z nich została wyposażona między innymi w wydajną, wielostrefową klimatyzację, która umożliwia ustalenie odpowiedniej temperatury osobno z przodu i z tyłu lub na pojedynczych fotelach. Wygłuszenie zapewnia wygodę i relaksującą ciszę podczas podróży z dużymi prędkościami, a mocne systemy car-audio gwarantują niezrównane wrażenia dźwiękowe we wszystkich warunkach. Wynajem samochodów premium w Warszawie umożliwia jazdę autem wykończonym w najwyższej jakości skórze naturalnej, którą można znaleźć nie tylko na fotelach, lecz także na boczkach drzwi czy desce rozdzielczej. Bardzo przydatne są także systemy, ułatwiające między innymi manewrowanie w ciasnych miejscach parkingowych. Nowoczesne pojazdy dostępne w ofercie AS-Car.eu w klasie premium są wyposażone w kamerę cofania.

Samochody premium – niskie spalanie i duża moc

Jednostki napędowe stosowane w samochodach luksusowych, dostępnych w AS-Car.eu, są między innymi bardzo ciche. Nie generują wibracji i nie przenoszą ich na karoserię, a w wielu przypadkach wyłączają się automatycznie podczas postoju np. na światłach lub przejeździe kolejowym. Silniki są zawsze dynamiczne, a ich moc i moment obrotowy wystarcza do komfortowej jazdy, w tym także do bezpiecznego wyprzedzania. Są również stosunkowo ekonomiczne. Zastosowanie przekładni automatycznych (nawet 10-biegowych) zredukowało znacząco spalanie. Co więcej, zmiana biegów odbywa się w sposób niewyczuwalny dla kierowcy i pasażerów. Skorzystaj koniecznie z wynajmu samochodów premium w Warszawie i jednocześnie z największego luksusu podczas podróży. Ze swojej strony gwarantujemy wysoką jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego Klienta, szeroki wybór modeli, a także atrakcyjne ceny i przyjazną atmosferę.

Dane Kontaktowe

Tel.: (+48) 665-618-181
Tel.: (+48) 519-490-416
Tel.: (+48) 660-497-600

Email.: biuro@as-car.eu

Dane firmy

NIP: 118-186-88-71
REGON: 142272725

Adres

I Oddział:
ul.J.S Bacha 26 lok.1002
02-743 Warszawa

II Oddział:
ul. Augustyna Kośnego 13/2
45-056 Opole

Facebook
Instagram