Wynajem Toyota Corolla Warszawa

ZADZWOŃ DO NASLUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

Większość osób ceni sobie wysoki standard usług i komfortowe środki transportu. Właśnie dlatego oferujemy najlepsze modele aut, które doskonale sprawdzają się w podróżach na krótkich i dalekich trasach. Proponujemy między innymi wynajem samochodu Toyota Corolla. Japoński producent istnieje na rynku motoryzacyjnym już od 1937 roku i ma zwolenników ma całym świecie. Wiele lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji samochodów, z pewnością przynosi efekty. Korzystając z usług wypożyczalni luksusowych aut w Warszawie, możesz się przekonać, na czym polega siła modelu Corolla i dlaczego spotyka się on z tak pozytywnym odbiorem. Wszystko w bardzo korzystnej cenie i przy minimum formalności związanych z wynajmem.

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów

Każdy klient ma inne potrzeby. Nasi pracownicy przykładają szczególną uwagę do elastyczności usług i maksymalnego dopasowania oferty do indywidualnych oczekiwań. Nasza wypożyczalnia nie tylko zapewnia luksusowe modele aut, jak Toyota Corolla, ale i profesjonalną obsługę i proste formalności, których dopełnienie nie będzie zajmować dużo czasu. Możliwa jest negocjacja cen, a kaucja nie zawsze jest obowiązkowa. Wystarczy nawiązać kontakt i opowiedzieć o swoich potrzebach. Atrakcyjny cennik sprawia, że oferta dostępna jest dla każdego i wynajem wymarzonego środka transportu będzie wyjątkowo prosty. W razie awarii prywatnego auta, możesz się zdecydować się wypożyczenie pojazdu zastępczego, którego koszty zostaną pokryte z OC sprawcy zdarzenia.

Toyota Corolla na różne okazje

Polecamy wynajem Toyoty Corolli między innymi na ważne uroczystości i wyjątkowe okazje. Ten samochód doskonale sprawdzi się na weselu, konferencji firmowej lub imprezie urodzinowej. Do wypożyczalni w Warszawie zgłaszają się osoby z różnymi pomysłami, a my podchodzimy do ich planów z dużym entuzjazmem. W naszej flocie znajdują się efektowne auta sportowe, które są marzeniem niejednego kierowcy. Dlaczego marzenia nie miałyby się spełnić? Chętnie udostępnimy pojazd na wybrany okres. Warto jedynie pamiętać o wcześniejszej rezerwacji terminu. Możesz to zrobić nawet telefonicznie, bez wychodzenia z domu. Nasza flota doskonale prezentuje się na sesjach fotograficznych, co szczególnie doceniają Pary Młode planujące transport do kościoła i na wesele.

Wynajem na krótkie i długie terminy – Warszawa

Jeden dzień, pięć dni, a może cały miesiąc? Wypożyczalnia Toyoty Corolla elastycznie dopasuje się do sytuacji. Im dłuższy czas wynajmu, tym niższa stawka dobowa. Niezależnie od tego, czy pojazd będzie służyć do kilku krótkich przejażdżek, czy regularnego użytkowania i dojazdów do pracy, każdy może liczyć na przejrzysty i atrakcyjny cennik. Koszty wypożyczenia na okres dłuższy od 21 dni podlegają indywidualnym konsultacjom. W naszej flocie dostępne są auta różnej klasy, poza najnowszą Toyotą ze skrzynią automatyczną zachęcamy także do obejrzenia BMW, Nissana, Mercedesa i Renault. Zachwyt kierowców wzbudza także Jaguar FX i XE. Wszystkie modele są zadbane i wyglądają, jakby wyjechały prosto z salonu sprzedaży.

Toyota dla wymagających

Wybierając wynajem Toyota Corolla, kierowcy mogą liczyć na niezapomniany komfort jazdy. Producent wprowadził wiele udogodnień związanych z układem jezdnym, izolacją hałasów i drgań. Oznacza to, że pojazd doskonale tłumi nierówności na drodze i prowadzi się go w sposób niezwykle harmonijny. Oferowana przez nas flota jest zadbana i przechodzi regularne przeglądy techniczne. Wypożyczalnia w Warszawie korzysta z pomocy specjalistów od pielęgnacji i konserwacji samochodów. Czyste, pachnące wnętrza i bezawaryjne układy to zalety, które przyciągają do nas osoby prywatne i klientów biznesowych z całego regionu. Stawiamy na najwyższe standardy bezpieczeństwa i zależy nam na tym, by pasażerowie nie obawiali się żadnych przestojów i kłopotliwych awarii w trakcie pokonywania nawet bardzo długich tras. Szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie. Interesuje Cię Toyota Corolla? A może potrzebujesz auta innego producenta? W naszej wypożyczalni każdy znajdzie rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb – zapraszamy do kontaktu.

Dane Kontaktowe

Tel.: (+48) 665-618-181
Tel.: (+48) 519-490-416
Tel.: (+48) 660-497-600

Email.: biuro@as-car.eu

Dane firmy

NIP: 118-186-88-71
REGON: 142272725

Adres

I Oddział:
ul.J.S Bacha 26 lok.1002
02-743 Warszawa

II Oddział:
ul. Augustyna Kośnego 13/2
45-056 Opole

Facebook
Instagram